mBank Opinie!

Niezależne forum o produktach mBanku

Konto osobiste eKONTO

Konto osobiste eKONTO

Postprzez iLovemBank » 17 mar 2012, o 13:51

Proszę o opinie na temat osobitego konta w mBanku: eKONTO

Szczegóły oferty:
iLovemBank
Administrator

Marka twojego samochodu:: Vw Golf4

Re: Konto osobiste eKONTO

Postprzez active11 » 2 kwi 2012, o 06:58

Mam mBank od 5 lat, i nadal uważam że jest to najlepszy bank na rynku. Proste przelewy, mój ojciec ma w boś tam jest masakra, do tej pory nie potrafi robić sam przelewów, ostatnio namówiłem go na mBank i już sam robi przelewy.
active11

Postprzez Vebnus » 7 maja 2012, o 16:26

Powiem szczerze mam konto w mbanku już 5 lat i jestem w 7 niebie.
Vebnus

Postprzez Mirek » 28 maja 2012, o 12:14

Polecam mbank, jest to konto za zero złotych. A przelewy jakie wygodne... Lokaty, inne rachunki, wszystko z poziomu jednego konta.
Mirek

Postprzez anonim » 16 cze 2012, o 13:02

Do bani te konto !!!!!!!
anonim

Postprzez angella » 3 lip 2012, o 07:36

Bank Porazkaaa,nie idzie sie z nimi dogadac,musialam przez przypadek wyrzucic liste hasel i prosilam ich o zmiane na sms,a oni mi przyslali nowa liste,a bez starej nowej nie uruchomie....Zamkniecie karty kredytowej trwa u nich 3msc,a w innych bankach 1msc.Rownoczesnie skladalam dyspozycje o zamkniecie karty kredytowej i konta,karte zamkneli a konto nie zostalo po tych 3msc zamkniete,poniewaz karta byla jescze wazna i zero jakiejs info na ten temat od nich gdy dzwonilam juz pozamknieciu tej karty kredytowej,nie polecam szczerze tego banku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
angella

Postprzez Magik » 3 lip 2012, o 08:53

właśnie przeszedłem do milenium, mam tylko nadzieję że zamknięcie konta w mbank już bedzie szło bezboleśnie.

Konto jak konto. W dzisiejszych czasach 0 atrakcyjności. Wielka promocja mbanku to 5 zł za darmowe bankomaty. Bardzo fajna promocja tylko inne banki dają to za 0 - słownie ZERO zł. W milenium za transakcje - słownie 1 transakcje mam karte za 0 zł juz nie mówiąc o 3% zwrocie. mbank zmusza mnie do wydania z karty 100 zł bo inaczej 2 zł pobierze za kartę. Ktoś powie co za problem ?. 3 miesiące temu leżałem 1 miesiąc w szpitalu - w sklepiku owszem był terminal ale na co mam wydać 100 zł? wiec 2 zł bank zdarł gdy byłem chory. W nowym banku kupie sobie gazety i batonika za 10 zł (minimalka płacenia kartą) i mam spokój i jeszcze od tego dostane 3% zwrotu - niby grosze ale jednak grosze dla mnie.

Siostra ma w Aliorze, ojciec w BOŚ - Ja Milenium - nie widzę poza grafiką różnicy w robieniu przelewów w porównaniu do mbank.

Nie polecam konta
Magik

Postprzez Misiek » 18 lip 2012, o 09:17

Konkretnie jak chcesz coś załatwić telefonicznie to nie da rady. musisz wysłuchać kilku konsultantów jakiejs głupiej muzyki czekając na połączenie. w końcu nic nie załatwisz telefonicznie. :evil:
Misiek

Postprzez krzysiek » 18 lip 2012, o 14:52

Witam wszystkich chętnych do otwarcia rachunku w Mbank-u

właśnie wycofałem wszystkie środki, które posiadałem na rachunkach Mbanku.
Spowodowane to było całkowitą ignorancją banku na błędy spowodowane przez wadliwie działające wpłatomaty Mbanku.
W dniu 12-07 wpłatomat połknął 4100 zł i wypluł informację o awarii modułu kasowego, oraz informację o konieczności złożenia reklamacji, co uczyniłem.
Składając reklamację poprosiłem o warunkowe zaksięgowanie reklamowanej kwoty, argumentując to koniecznością dokonania terminowych płatności, oraz długoletnim, od 2004r. korzystaniem z usług banku.
Bank całkowicie zignorował moją prośbę, nie podając przyczyny, ani powodu niezaksięgowania pieniędzy zgodnie z wpłatą, ani warunkowego uznania tej kwoty (co jest w procedurach banku)

Jeżeli masz ochotę być ignorowany przez bank w którym rachunek prowadzisz od 8 lat i generując przez ten okres kilka milionów obrotu, to trafiłeś idealnie, ja jednak dziękuję za taką współpracę.

Krzysiek
krzysiek

Postprzez bbb » 22 sie 2012, o 01:58

Mbank jest najgorszym ,,bankiem" jaki znam. Na początku wszystko pięknie, nie było opłat żadnych. Po niedługim czasie mbank łaskawie zaczął wprowadzać opłaty NIE INFORMUJĄC MNIE O TYM ! W placówkach tego ,,banku" pracownicy są totalnie niedoinformowani. Będąc tam nie można nic zrobić, bo nie mają oni dostępu totalnie do niczego, mogą tylko informować. Dzwoniłem jakieś 50 razy na linię mbanku i ani razu się nie dodzwoniłem. Zero kontaktu. Naciągacze i bandyci. Beznadzieja, zdecydowanie nie polecam, a wręcz odradzam! Zawiedziony klient mbanku...
bbb

Następna strona

Powrót do Konta osobiste